Chorvato VII. - Happy tour - varianta B

Vylety do zemi chorvatskych
Pitrs
Přispěvatel

Re: Chorvato VII. - Happy tour - varianta B

Post by Pitrs » 02 Jun 2008 09:04

Meeting už byl, ve Fantazii 26.5 a vše je naplánováno, zápis teda neni, no. :wink:
přesný čas odjezdu se ještě doupřesní.

Líza
Přispěvatel

Post by Líza » 02 Jun 2008 09:17

Dobrá záminka proč si jít někam dát pivko... :wink:
Meetingu jsem se zúčastnila, ale výrazy jako "Slovinsko", "odjezd",etc. jsem zaslechla až při odchodu :| Nebo jsem poslouchala špatně :?:
Jestli jsi na tom lépe, nějaký výtah by byl fajn :)

Brona
Přispěvatel

Post by Brona » 02 Jun 2008 09:29

Ano prosím!!! Data-informace... data-informace....

Takže vyjíždíme v sobotu ráno - nějaký přesnější údaj by byl?
Jedeme do Slovinska a ve středu navečer se přesouváme do Chrovatska.
Ok, a co přesně budeme ve Slovinsku dělat? Jedeme chodit do hor, kde bude zima, nebo do kopců, kde bude teplo jako u nás v létě na horách? Nebo do nížin, kde bude vedro k zalknutí? Ta voda myslím padla, že jo? V některé z předchozích verzí plánu varianty B jsem zaslechla slovo "raft"...
Spát budeme v kempu nebo někde volně v přírodě?
Berete někdo bombu na vaření?
Stan beru já.

Sorry za pitomé otázky, ale já tam nikdy nebyla, a nerada bych zase byla za parašutistku :(((((((((

Ares
Přispěvatel

Post by Ares » 02 Jun 2008 10:55

Brona wrote:Ano prosím!!! Data-informace... data-informace....

Takže vyjíždíme v sobotu ráno - nějaký přesnější údaj by byl?
Jedeme do Slovinska a ve středu navečer se přesouváme do Chrovatska.
Ok, a co přesně budeme ve Slovinsku dělat? Jedeme chodit do hor, kde bude zima, nebo do kopců, kde bude teplo jako u nás v létě na horách? Nebo do nížin, kde bude vedro k zalknutí? Ta voda myslím padla, že jo? V některé z předchozích verzí plánu varianty B jsem zaslechla slovo "raft"...
Spát budeme v kempu nebo někde volně v přírodě?
Berete někdo bombu na vaření?
Stan beru já.

Sorry za pitomé otázky, ale já tam nikdy nebyla, a nerada bych zase byla za parašutistku :(((((((((
otazky jsou smysluplne a k veci... tak chvilicku ja to sesmolim a odpovim :-)

Brona
Přispěvatel

Post by Brona » 02 Jun 2008 12:07

Já čekám.... já stále čekám.....

Pitrs
Přispěvatel

Post by Pitrs » 02 Jun 2008 12:23

Brona wrote:Já čekám.... já stále čekám.....
na nic nečekej a uč se zatim eskymáka
jo a hlavně si připrav padák :twisted:
bombu neber, celá akce bude jedna velká bomba :wink:

Líza
Přispěvatel

Post by Líza » 02 Jun 2008 12:30

Pitrs wrote:
Brona wrote:Já čekám.... já stále čekám.....
na nic nečekej a uč se zatim eskymáka
jo a hlavně si připrav padák :twisted:
bombu neber, celá akce bude jedna velká bomba :wink:
Tak tohle moc před domorodci nerozšiřuj, mám obavu, že si ještě válku velmi dobře pamatují.. :?

Brona
Přispěvatel

Post by Brona » 02 Jun 2008 12:40

No počkej :( Ale já bych tu bombu vážně potřebovala :( Tu propan-butanovou :(

cyril
Přispěvatel

Post by cyril » 02 Jun 2008 12:58

Abda wrote: 2. (ne)prejet k vesnici bovec, je tam kemp pro kajakare na soutoku reky Soca. Po ceste mrknete na pevnost [
Tak Bovec a Soču doporučuju, to určitě nevynechte. Minulý týden jsem o kousek níž (Tolmin) tři dny krásně polítal. Počasí dokonalý - jen na kopcích (cca 1100 m) už to chtělo ke kraťasům plný boty :twisted: A taky doporučuju koupel v Soče - podle osobního teploměru, kterej nosím vždycky s sebou, měla max +5 stupňů :twisted:
Attachments
Zdenek 071.jpg
Zdenek 059.jpg
Mira 092.jpg

Ares
Přispěvatel

Post by Ares » 02 Jun 2008 14:46

to cyril : super fotky ... uplne ti závidím ..

to brona : takze plan jsme domluvili nasledovne,

odjizdime v sobotu rano tak cca v 8-9-10 (s tím, že 10 je nepozdější termín.. opozdilci pojedou vlakem a doženou nás na hranicích) /mimochodem v Rakousku bude ME v kopané a tím ruší šengen, takže všichni pasy sebou !! aby nás tam pustili a nedělali problémy. ono v podstatě jsou pasy potřeba i do chorvatska, byt tam muzes na obcanku, ale s pasem mas jistotu, ze nebudou delat na hranicich problemy... (jeste delali vzdycky problemy s audinama,ale to se tyka nekoho jinyho :-) ) .. po umorne celodenni ceste dojedeme do kempu u lago de perdil (pozor neplest si s lage de prd..l). tam prespime a rano vyrazime do mestecka bovec, kde se ubytujeme v kempu a zajdeme do mesta na nakupy ... a do raftarny, kde si zkusime pronajmout rafty (kdo nebude mit zajem, muze na prochazku po okolnich horach .. je jich tam spousty), kdyz to vyjde na nedeli, tak super, kdyz ne tak se otoci plan s pondelkem a na rafty se pujde v po.. no a v pondeli se vyrazi smerem k Bohinskejmu jezeru do vesnice Ukanc, kde je cil nasi pondelni vypravy .. po ceste dame asi 2000 horu, takze bude potreba trosku teplejsiho obleceni .. (pokud tam budou 2 m snehu, tak tam nejdem), ale ne zase zimni bundy a kulichy .. no a vecer teda dorazime k tomu jezeru kde mame rande s katou a emanem a ostatnima.. a oni maji plan na celodeni uterni vylet, takze se k nim pridame .. ve stredu rano vyrazime smer chorvatsko, s tim ze po ceste jeste neco projdeme, abychom dorazili vecer na krk a ve ct rano uz mohli prskat slanou vodu ..

tak .. ne a po je ciste v nasi rezii, takze verim ze se v ramci naseho auta domluvime..(ostatni kyvli ze neni problem :-) )

varic s bombou bere misa, ale mozna by nebylo spatne vzit 2 at nemusime cekat frontu jak na bikiny ve sleve ... ale kdo vezme se urcite rad podeli, coz me napada ze pitrs asi ma bombu a varic, coz by melo stacit ...

jidlo jen co se do vas vejde ... tzn. dle libosti, ale ja s misou si bereme jen par veci na cestu a par polivek na nejvetsi nouzi ... vzhledem k dojmu, ze tam v obchodech bude stat jidlo skoro jako v cechach budeme asi dokupovat zasoby az na miste ... a v chorvatsku stejne (po zkusenostech z minulych let) budeme chodit na ryby a rano do kramu :-)

otazka kempu je ... ze soboty na nedeli v kempu nekempu (stanovat se da, ale rozdelavat ohen ne ... ale je to zadara :-) ), z nedele na po.. v kempu bovec (jeste kouknu na ceny) a z po na utery v kemu Ukanc (ceny taky jeste najdu) a z utery na stredu porad v Ukancu a od stredy uz v Basce ..

otazky??

Brona
Přispěvatel

Post by Brona » 02 Jun 2008 15:19

Bylo to vyčerpávající, děkuji!!

A hlásím, že se strašně těším!!! A na rafty taky!!!!

A bere někdo kytaru?

Ares
Přispěvatel

Post by Ares » 02 Jun 2008 15:25

Brona wrote:Bylo to vyčerpávající, děkuji!!

A hlásím, že se strašně těším!!! A na rafty taky!!!!

A bere někdo kytaru?
kytara je zajímavá otázka... asi ne .. zabírá místo a stejně na ni nikdo nehraje :-) .... je to otázka jednání ... musel by být zájem demokratické nadpoloviční většiny o zpěv (nejen o poslech) a dále spustu textů s akordama co by se dali hrat ..

Brona
Přispěvatel

Post by Brona » 02 Jun 2008 15:31

Jojo, to je jasné, demokratické zřízení si žádá demokratické hlasování. Každopádně bylo-li by libo, texty s akordama by nebyl problém. Ale je fakt, že to zabírá místo. A ne málo :)

Ares
Přispěvatel

Post by Ares » 02 Jun 2008 15:34

Brona wrote:Jojo, to je jasné, demokratické zřízení si žádá demokratické hlasování. Každopádně bylo-li by libo, texty s akordama by nebyl problém. Ale je fakt, že to zabírá místo. A ne málo :)
ale mužem to vyřešit při nasupování, když se vejde vejde a když se nevejde co se dá dělat :-)

jesterka
Přispěvatel

Post by jesterka » 02 Jun 2008 15:39

Kdybych byla na vasem miste, nebrala bych ji .. Volne misto bych pak vyuzila trebaaa pro prepravu stoparek .. obzvlaste u hranic jich je vzdycky spousta?!?! :shock:

Post Reply