Rebus

pište hádanky, rébusy, kvízy.....lámejte si hlavy a mozkové závity promastit, jedeme z kopce
Líza
Přispěvatel

Re: Rebus

Post by Líza » 09 Aug 2011 10:55

Mně přijde taky normální, že dítě=člověk.

Aňa
Přispěvatel

Post by Aňa » 09 Aug 2011 12:23

jesterka wrote:Ano, soulozte s rozumem a kdo ho nema, tak s kondomem! 8)
:lol:

Abda
Site Admin

Post by Abda » 09 Aug 2011 19:23

to se mi ten rebus tady nejak rozpumpoval :)

Viki
Přispěvatel

Post by Viki » 09 Aug 2011 21:07

Mortmil wrote:Milý Viki, mě už to fakt nebaví.
Mnoho let to funguje normálně tak, že prostě lidi přijedou a při předání na konci se vyúčtuje spotřebovaná elektrika. Jak jednoduché a nikdo neprudí.
Vzhledem k tomu, že se topí elektřinou (kotel a vytápěné podlahy), tak to lítá i o několik tisíc za týden podle počasí a zhýčkanosti lidí co tam jsou.

Vzhledem k ceně ubytování v tomto mimosezónním čase (6000 za celý barák, luxusně zařízený pro v podstatě neomezený počet lidí, komplet vybavené kuchyně, antialergické peřiny a polštáře, povlečení, hřiště pro děti, sauna....), když se podíváte na ceny v sezóně tak uvidíte ten rozdíl.
Kdyby to bylo včetně elektriky, tak by NEMOHLO TO UBYTOVÁNÍ STÁT 6000, ale minimálně 12, protože přesně vím jak se chovají lidi k energiím když jsou "v ceně"

Děti zabírají místo stejně jako dospělí, víc se koupají, víc se pro ně topí a produkují minimálně stejně odpadu jako dospělí. Vaří se pro ně, chladí se pro ně v lednicích a svítí se jim v noci aby se nebály. Děti by měly platit víc než dospělí a jestli někdo nemá na to, aby si zaplatil 150 korun za dítě, tak ať si ho nepořizuje.

Takže asi tak.
Ou ou chlape,
já tušil že to budu muset napsat polopatě...jde o to, že je víc účastníků zájezdu než lůžek...a proto rodiče co berou právě ohled na ostatní účastníky zájezdu a uskromní se natolik, že si právě sebou do jedné postele vezmou dalšího účastníčka, tím přeci umožní možnost účasti a pohodlného spaní na lůžku třeba "právě tobě" (kdyby ses jako organizátor náhodou nevešel , překročení kapacity je tu vysoké)! A místo 150,- se vybere právě potřebných 500,- a tím se sníží každému náklady na tuto akci čéče. (v lepším případě víc zbyde na vánoční večírek do fantazie)
Tak snad už sem to napsal dobře bobře.
((jinak když situaci otočíš, tak to vypadá, že máš jenom 350,- a do 500,- to potřebuješ právě někde dohnat)) Ale jak sem psal, cena rébusu vyšla naprosto pohodově.
Jdeme na PYWO???

Ares
Přispěvatel

Post by Ares » 10 Aug 2011 22:19

Barbucha wrote:Super, počítáme stejně ;) ... jen já budu stejně spát pod stolem :D :D :D neee... alkohol před dětmi neeee :D
hmm pokud to je jako sex pred svatbou, tak to stejne asi nikdo moc nedodrzuje :-)

mishka
Málo píše

Post by mishka » 10 Aug 2011 23:00

Cau lidi, musela sem se po letech pripojit, je to velice zajimava komunikace :) chudak Mortmil,nevim, jestli bude vubec jeste nekdy nekdo neco organizovat.
Rebus podle me nema reseni, dokud nebude konec pobytu v te pekne chate, ale klidne pocitejte dal :)
PS:Viki, jedete nebo nejedete? Podle seznamu ne,ale dost do toho uctovani stouras, tak teda nevim.

lucinda
Přispěvatel

Post by lucinda » 11 Aug 2011 10:56

Přátelé a kamarádi, jako pozorovatel, musím taky něco napsat.

Prvotní rezervace ubytování zní jasně od - do - což je rezervace chaty na daný termín za danou cenu. Účastník x nebo y má zadání a nastává volba výběru
Ano - je to výhodné, obohatí mě to, budu tam se svými kamarády, je tam krásně, respektuji cenu, pojedu a to od - do.
Ne - váhám, nelíbí se mi to, nechci, je to drahé, možná na 1 den či 2?
Vše je na každém účastníkovi. Ovšem dětí se zeptat nikdo nemůže. Ty prostě musí :-)
Rozhodně odpad dětí není vyšší než u 1 dospělého člověka. Může se stát, že odpad generuje spíše m2 (viz. celá chalupa). Vyzkoušet a uvidět.
Všude světoznámo děti dostávají slevu, zde nastává lidský faktor a tom to je.

Rébus má základní chybu, nemá pěknou operátorku, která 24 hodin odpovídá na vaše dotazy a může vám poskytnout všechny informace.

A vůbec nezačal s tím náhodou Abďa? :-) promiň... :-)

Post Reply