Napište svůj dopis Ježíškovi :-)

pokec o cemkoli
Post Reply
Mortmil
Přispěvatel

Napište svůj dopis Ježíškovi :-)

Post by Mortmil » 26 Sep 2011 12:10

Milý Ježíšku,
jelikož jsem byl celý rok hodný, myl jsem si nohy a uši, zahrnoval jsem láskou Ještěrku a uklízel jsem si po sobě špinavé ponožky, taky stále nekouřím a snažím se v práci alespoň občas neflákat myslím si, že bych si zasloužil dostat k vánocům věci, které jsou napsány dále a to pokud možno všechny.
Netrvám na tom, že je musíš pořizovat zrovna v těch e-shopech na kterých jsem je našel, myslím si, že bude lepší, když je prostě stvoříš (předpokládám, že máš nadpřirozené schopnosti a umíš tvořit věci...)

Abych si měl s čím hrát a nezlobil jsem, chtěl bych toto:
http://shop.lego.com/en-CZ/Motorized-Ex ... IC-ByTheme

Jelikož potřebuji velké auto do firmy, ale zároveň chci, aby se nám s ním jezdilo dobře na dovolené a víkendy, tak bych poprosil o toto:
http://www.autoesa.cz/volkswagen/multiv ... 68652.html
Netrvám přesně na tomto kusu, byl bych rád, kdyby to mělo automatickou šestistupňovou převodovkou. Barva by se mi líbila tmavě modrá metalíza.

Abych se vždycky v pořádku vynořil nad hladinu, hodilo by se mi mít vlastní BCD, líbilo by se mi toto. Hliníkový backplate proto, aby se s tím dobře létalo letadlem a aby mě nebolela záda až to budu tahat :-)
http://divernet.cz/kridlakomplet/dux18l ... mbackplate[D20005A]

No a jelikož se budu zase od příštího roku hodně potápět, tak by se mi hodilo ještě světlo...
http://divernet.cz/hlavni/led/ledkovepo ... tshort1400[1400fl]

Dále by se mi hodila nová kancelářská židle, ze které mě nebudou bolet záda, nejlépe taková ta na péru...

Tak to je asi zatím všechno a jestli si ještě na něco vzpomenu, tak Ti to sem určitě nezapomenu připsat

Tvůj Mortmil :-)
Čím víc sýra, tím víc děr.
Čím víc děr, tím míň sýra.
Čím víc sýra, tím míň sýra...

jesterka
Přispěvatel

Re: Napište svůj dopis Ježíškovi :-)

Post by jesterka » 26 Sep 2011 12:48

Nechci ti brat, mily Mortmile, iluze, ale myslim, ze se na tebe letos Jezisek vysere! :shock:

Mortmil
Přispěvatel

Post by Mortmil » 26 Sep 2011 12:49

To nemáš řešit, máš si sem napsat svůj.
To není vlákno pro komentáře, ale pro dopisy Ježíškovi!
:-P :-P :-P
Čím víc sýra, tím víc děr.
Čím víc děr, tím míň sýra.
Čím víc sýra, tím míň sýra...

jesterka
Přispěvatel

Post by jesterka » 26 Sep 2011 13:05

.. kdyz ja vsechno, co jsem si kdy prala, uz mam doma! :oops:

Ale pokud mam byt dusledna .. pred barakem mi chybi mini cooper v te nelepsi vybave

Barbucha
Přispěvatel

Post by Barbucha » 03 Nov 2011 23:12

Původně jsem chtěl toto vlákno nechat neposkvrněné mojí klávesnicí, ale dneska mě jedna věc docela dostala, tak to Ježíškovi musim ještě zatepla napsat...

Simtě, Ježíšku, ty obrázky, co ti dneska nechal F za oknem si prohlížet ani nemusíš, většina z nich už čeká na tajném místě na zabalení, ale všimni se toho popsaného listu papíru, co je tam mezi těma listama s obrázkama. Ono se to po F blbě čte, to víš, sem tam J na druhou stranu, 3x Ž ve tvém jméně, sem tam nějaká S, Š a jiná písmena navíc, no prostě i když vim, že víš tak nějak vlastně všechno, přesto ti to musim říct tak, jak to F řikal mě, když jsem se ho ptal, který to přání, kterej ten obrázek je ten nejdůležitější. Tak F mi řikal, že ze všech nejdůležitější je to právě tenhle. ten, kde se ti snažil napsat, že si nejvíc ze všeho přeje bejt zdravej :) já vim, chytrej kluk... joa prosimtě, to s tou školou na konci, to ono se mu tam už líbí, to ti chtěl jenom říct, kdybys to náhodou nevěděl....
p.s. kdyby ti tu poštu z parapetu náhodou sebral ten vodrzlej Svatej Klaus, tak ten nejdůleřitější dopis je v příloze. A ještě jednou dík ;)
Attachments
IMAG0695.jpg
Nadhled především... A nadevším.

Barbucha
Přispěvatel

Post by Barbucha » 04 Nov 2011 00:43

Dobře, dobře... víš sám, že mám převážně nehmotná přání, bo ta hmotná si nějak zařídim sám, což u těch nehmotných tak snadno nejde, ale přesto, jedno hmotné mě teď napadlo... zatim je mi na něj těch peněz ještě líto, protože je příští rok dám radši za letenku někam hooodně daleko, nebo za pár plachet a jedny necky... takže prostě, kdyby ti to vyšlo, prosil bych jedno tohle panorama od pana Kamaráda, nejlépe rovnou naplno, tedy 280x120cm...
http://www.horolezec.cz/galery/gal_66/k ... nc_g2.html
Stojí to stejně jako dobrá televize se stejně velikananááánskou uhlopříčkou, ale je to lepší než ta televize, protože to nežere proud, nejdou na tom reklamy, neusnu u toho a dá se na to koukat dýl než na tu televizi
Tak dík. A slibuju, že až potkám Jidáše, domluvim mu, aby tě příště nezlobil...
Nadhled především... A nadevším.

Post Reply