jak to je s mobilními operátory

pokec o cemkoli
Post Reply
User avatar
Tlustoutlon
Přispěvatel
Posts: 762
Joined: 26 Jan 2009 13:53

jak to je s mobilními operátory

Post by Tlustoutlon » 09 Nov 2011 22:54

konečně pořádnej rozbor.. http://www.lupa.cz/clanky/proc-mame-v-c ... -v-evrope/

nakopat je do řitě..

User avatar
Barbucha
Přispěvatel
Posts: 1988
Joined: 04 Nov 2006 20:28
Location: tam, kde je mi nejlíp
Contact:

Re: jak to je s mobilními operátory

Post by Barbucha » 11 Nov 2011 23:12

Zase jedna znovu objevena amerika? proč investoři investují směrem na východ? z dobrosrdečnosti a laskavosti? A nejde jen o telekomunikace, kde to je vidět lépe než v jiných odvětvích (kdo si srovná neomezené paušály u nás a inde, ten to už ví dávno...). A když už, tak nakopat by potřeboval regulační úřad, kterej to toleruje i když postupně snižuje laťku, aby mu byla společnost vděčná :)
btw - směrem na východ se běžně posouvají již zaplacené technologie za velké peníze, ideálním dalším příkladem jsou auta, zbraně a jiné strojní věci (proč neprodat křovákům vysloužilé linky na zastaralé zboží, pak novější, pak ještě novější, ale pořád ty, co už na západě dosloužily...)
Navíc jsme obecně velmi předraženej stát, potkávám čím dál víc lidí, co opět jezdá nakupovat na západ, bo tam nakoupí často kvalitnější a dokonce i levnější zboží...
Na druhou stranu je u nás naopak spousta kvalitního, co se haní a přitom se sem dovážejí sračky ze zahraničí - ideálním případem jsou potraviny (maso apod....) - slyšel jsem krásné historky od známých, co se živí farmařením, jak tohle fungovalo a funguje..

Ale konec pláče, kdo to nechce, ať to na protest nekupuje, ať si každý najde svého řezníka, pekaře a vysere se na nákupní centra a poskytovatele předražených služeb... ;)
Nadhled především... A nadevším.

User avatar
Tlustoutlon
Přispěvatel
Posts: 762
Joined: 26 Jan 2009 13:53

Re: jak to je s mobilními operátory

Post by Tlustoutlon » 12 Nov 2011 03:39

jo, dobrý, ale stejně to vypadá, žes ten článek nečetl barbucho. alespoň ne tu pasáž o rumunsku a možná ani další ne. regulátor by potřeboval za uši ale co jsem viděl zástupce telefonicy v otázkách v.m. tak ten je ještě horší, ten vypadal že svým lžím dokonce věří.. s tím nenaděláš nic. exemplárně bych to začal střílet. jo pardon, ve čtvrtek už to vypuklo :wink: ..no, myslím barbucho, že tohle je z témat, kdy je sice cool a sexy bejt nad věcí, ale ne už tak good. čas ukáže..

Post Reply