Neveřejná fóra/témata

napady na novou kategorii, napiste adminovi :)
Post Reply
Barbucha
Přispěvatel

Neveřejná fóra/témata

Post by Barbucha » 30 Apr 2010 10:44

Měl jsem to už na jazyku dřív, ale teď mě k tomu dovedl vlastní jeden můj vlastní vtip.

Nebylo by od věci fóra/témata kde jsou osobní údaje (tzn. např. fotky, videa apod.) dávat pod přihlášení (tedy např. Movie Awards, fota z mládí apod.).

A teď jen otázka, zdali to budeš dělat ty admine, nebo z pravidelných účastníků fóra uděláš moderátory, aby ho mohli hned při vytvoření zpřístupnit jen přihlášeným...
Nadhled především... A nadevším.

Abda
Site Admin

Re: Neveřejná fóra/témata

Post by Abda » 30 Apr 2010 11:17

tot otazka domluvy :)
ale priznam se ze se mi nechce prolejzat vsechny fora kde si kdo nejak utrousil vlastni data
rodne cisla se snazim uchovavat ve skrytejch
cislo uctu nejak neresim, to mi nevadi kdyz mi tam nekdo posle peniz :)

muzem pokecat na obede a treba se z tebe stane nejaky global moderator jestli budes mit chvilku na projiti a vymyslime klidne nejakou "policy" :) nebranim se tomu

Barbucha
Přispěvatel

Post by Barbucha » 30 Apr 2010 12:01

Šlo mi více o nastavení do budoucna - teda, pokud je to vůbec zapotřebí. Nejsem paranoik, co se bojí velkýho bratra, jen co uvidim na ulici kameru (http://pix.motivatedphotos.com/2008/11/ ... ranoia.jpg), ale na druhou stranu je zbytečný některý věci nechávat pohozené veřejně, že...

Pokud jde o skrytí již existujících, tak mě napadly hlavně Movie Awards a pak Vzpomínáte?, ale tady má asi každej jinej cit - někomu to může vadit, nekomu ne. Takže každej se může vyjádřit, co by chtěl skrýt... noa admin to skreje... Pokud to jde navázat právama na fóru přímo tomu uživateli, tak mu ty práva můžeš dát (od toho jsi Admin) a on si to pak skreje sám (abys s ním už neměl další práci).
Safra - není na to přímo ve fóru i nějakej vykřičník na označení závadnýho příspěvku? někde jsem to zahlíd, ale nechtěl to ani zkoušet, neb nevim, komu pak ten červenej telefon zazvoní.. tobě Abďo?
Nadhled především... A nadevším.

jesterka
Přispěvatel

Post by jesterka » 30 Apr 2010 12:57

Ja myslim, ze by mohla postacit jen dohoda ...

.. at si kazdej vklada fotky a videa se sebou jak je libo .. je to jeho boj.
V pripade zverejneni fotky/videa s vice aktery je slusnost se jich nejprve pozeptat.

amen jako kamen a jde se upalovat!!!

Abda
Site Admin

Post by Abda » 01 May 2010 12:28

cokoli co je vykricnik nebo warning jde samo ke me

ja spis to vidim ze pokud nekdo vlozi neco do verejny sekce tak je to jeho boj

pokud budeme resit neco co nechceme aby videli vsichni vytvorime vlakno jen treba pro registrovane nebo pro specialni skupinu (viz treba lagodigarda tour, jeseniky tour, nepal team, afrika team, serialovy tym), ono toho uz na foru skrytyho je docela dost :) ani nevite

Tlustoutlon
Přispěvatel

Post by Tlustoutlon » 01 May 2010 17:30

abďa leak agency hlásí.. :)

Post Reply